Archiwizacja w toku

• Aktualne oficjalne strony naszej szkoły to:

• 2015-16.

19.06.

W dniach 17-19.06.2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Finale Pucharu ZPRP w piłce ręcznej młodzików. W Kielcach zajęliśmy I miejsce - wygrywając z Kielcami 24:13(11:9), Gorzowem Wlkp. 28:10 (15:4) i Warszawą 19:12(11:3).
      W meczu półfinałowym pokonaliśmy zespół z Białej Podlaskiej 31:13 (15:5), a w finale ponownie wygraliśmy z Warszawą 27:18 (13:9).

Mamy ZŁOTY MEDAL Pucharu Polski w piłce ręcznej młodzików.!!!!!

Brawa dla chłopaków za walkę i determinację do końca. Gratulacje dla UKS ANILANA za historyczny sukces.

I miejsce w POLSCE wywalczyli - E.Pisarkiewicz, M.Stęplowski, J.Matyjasik, J. Kozłowski, M. Szeliga, D.Trzeciak, P. Rozalski, P.Jędraszczyk, D.Werner, P. Szewczyk, A.Bauer, K. Czech, J.Szczepaniak, D.Modrzejewski - klasa IIb, D. Jakubiec - Id oraz K. Kraska (Gim.21)

Trenerzy - p.Adam Jędraszczyk i p.Michał Matyjasik

• 2016.

Czerwiec.

Nasz absolwent - Mariusz Stępiński - w reprezentacji Polski na EURO 2016 we Francji. Kibicujemy!!!

13.06.

Na strzelnicy KS. Dziesiątka LOK Łódź, odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej 2016.
      Uczniowie ZSO Nr 8 zajęli czołowe lokaty, zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej.
      Wśród chłopców szkół ponadgimnazjalnych II miejsce zajął Mateusz Kurczewski z klasy IIIA. Tuż za podium znalazł się Kacper Wróblewski z kl. 1B, natomiast na VI miejscu uplasował się Mateusz Grzelec z kl. 1A.
      W klasyfikacji dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych III miejsce zajęła Lena Strzelecka z kl. IIA, a V miejsce wywalczyła Aleksandra Raban IIIA.
      W klasyfikacji drużynowej najlepsze w swoich kategoriach okazało się XLVII LO, które zajęło I miejsca!
      Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy w przyszłym roku kolejnych sukcesów.